שאלות נפוצות

מה קורה לאחר שהפורצים בורחים?

ערפל סמיך: מאווררים היטב את החלל ע"י פתיחת חלונות והפעלת מאווררים. מנקים את הרצפה שבקרבת מחולל הערפל עם שמפו לניקוי רצפה וחוזרים לשגרה.
תרסיס פלפל: מאווררים היטב, שוטפים את הרצפה ומנקים עם סמרטוט לח את כל החפצים שבקרבת המכונה (כמטר וחצי מהמכונה) וחוזרים לשגרה.

כיצד נמנעות הפעלות שווא?

לאחר מחקר של פריצות רבות הגענו למסקנה שבמקרים רבים רמת ההתקנות של מערכות האזעקה אינה מספקת גילוי אמין.
מרבית המערכות שלנו מסופקות עם מערך גלאים עצמאי ובצורה מושכלת עם תכנות מתאים המונע גילויי סרק.

כיצד מונעים הפעלת האמצעים על בני הבית או העסק?

בנייה נכונה של מערך הגלאים ומדרג של תגובות המערכת, מאפשר לנו "להזכיר" לבני הבית או עובדי העסק לנטרל את המערכת בטרם יכנסו לחלל המוגן וכך לא מופעלים האמצעים ברגע הלא נכון.

למי מתאימות המערכות?

למי שיש מה לגנוב. המערכת מתאימה למיגון חלל מוגדר ולכן אינה מתאימה למיגון כל החדרים בבית או כל המשרדים בעסק אלא רק מקומות בבית או בעסק בהם יש רכוש יקר ערך.

מה החיסרון של אזעקה רגילה?

אזעקה רגילה איננה מונעת מהפורצים לגנוב את הסחורה, אם אין מי שיגיב באופן מידי.אם אינכם בקרבת הבית או אם אין מי שמסוגל להתמודד מול הפורצים הרי יש להם חלון זמן של כ 15-20 דקות (עד שיגיע סייר המוקד או המשטרה) לגנוב ולהעלם עם הרכוש הגנוב.
מערכת אזעקה מתבססת על ערוץ תקשורת עם מוקד או עם בעל הבית, ברגע שיש פריצה המערכת משדרת בערוץ התקשורת הודעה על פריצה, אבל לעתים הפורצים משבשים את ערוץ התקשורת ואז אין מי שיגיע וימנע את הנזק.

האם האמצעים והחומרים של חסימה אקטיבית מסוכנים?

לא, הם אינם מסוכנים לא לבני הבית/העסק ולא לפורצים. לפי חוק אסור לנו לגרום לנזק פיזי לפורצים ואנו מכבדים את החוק.

מה לגבי חוקיות האמצעים?

האמצעים שלנו אינם גורמים לנזק לטווח ארוך, כל מטרתם היא לסכל את הפריצה ולא "להעניש" את הפורצים. יחד עם כל מערכת נמסרים גם שלט או מדבקת אזהרה. הם יקבעו במקום חיצוני בולט לעין. תוכנם: אזהרה המודיעה לפושעים המתכננים לפרוץ כי במקום זה מותקנות מערכות חסימה אקטיבית ושכניסה למקום ללא הרשאה עלולה לגרום לפגיעה.
ההתראה המוקדמת והאופן הלא פוגעני של האמצעים, מונעים מן הפורצים את האפשרות להצליח בתביעה משפטית.

והמחירים?

מחירי המערכות נעים מ 1,400 ₪ ועד 12,500 ₪.מערכת פלפל פשוטה המתחברת לאזעקה קיימת תעלה 1,400 ₪, מערכת משולבת פלפל + ערפל + גלאים + ערוץ תקשורת סלולארי תעלה כ 12,500 ₪. כמובן שבהתאם למקום, לרכוש שעליו יש להגן ולסיכונים, יקבע הציוד המתאים ועלותו.

אנו ממליצים ליצור עמנו קשר באי-מייל info@blockout.co.il
כדי שנוכל יחדיו לתפור את הפתרון המתאים תחת מגבלות תקציביות וכמענה לאיומים הרלבנטיים.

ליצירת קשר ולייעוץ ללא התחייבות